Er gelden voorlopig nog steeds beperkingen in heel Guatemala als Covid-gevallen blijven toenemen met ziekenhuizen vol. Vaccinaties vinden plaats, maar het is een langzaam proces.

We hebben ons personeel in verschillende teams verdeeld om de taken van het voortzetten van onze ministry operaties. We hebben een team dat boodschappen brengt naar de families van onze geregistreerde kinderen en die van het Women in Need-programma. Een ander team bezorgt brieven, kaarten en geschenken van sponsoren.

Het betekent veel voor de kinderen en families om deze te ontvangen en te weten dat hun sponsors aan hen denken en niet vergeten worden.

We hebben ook een team dat telefonisch informatie verzamelt voor bedankbrieven en voor de jaarlijkse updates. Om ons personeel en de families te beschermen, brengen we niet veel tijd door in de huizen van gesponsorde kinderen. Toch bezoekt een ander team huizen alleen om de foto's te maken voor sponsorupdates. Op dit moment maken we geen foto's van kinderen met hun cadeaus.

Onze medische teams zijn druk bezig met het behandelen van Covid-patiënten en ook de vele mensen die wekelijks naar de centra komen met andere medische problemen. De ziekenhuizen kunnen ze niet behandelen omdat ze op maximale capaciteit zitten met Covid-gevallen.

Onze kerken kunnen elke week diensten houden voor een kleiner aantal mensen, dus we maken afspraken en de meeste van onze gemeenten kunnen eens in de twee weken komen.

We bidden dat de beperkingen snel zullen versoepelen en dat we deze maand weer maaltijden kunnen gaan serveren in sommige van onze voedingscentra. We zijn voorbij dankbaar voor alles en voor iedereen die er deel van uitmaakt Living Water Adopt-A-Child waardoor we “de minste van deze” in Guatemala kunnen blijven dienen.