In reactie op een presidentieel uitvoerend bevel in Guatemala betreffende het verhogen van Covid-19-zaken, onze Living Water Adopt-A-Child (LWAAC) Guatemala ministry De operaties draaien om zich tijdelijk te concentreren op de distributie van voedselpakketten om ervoor te zorgen dat aan de essentiële behoeften van onze gesponsorde kinderen, hun gezinnen en de weduwen en gehandicapten waar we voor zorgen, wordt voldaan. Onze medische en tandheelkundige klinieken - een integraal onderdeel van onze ministry sinds onze ministry werd opgericht in 1980 - zal blijven werken aan het verlenen van essentiële medische diensten. We zullen ook ons ​​Blessing Field en onze kerken gebruiken om de arme gemeenschappen die we dienen te helpen.

Vorige week vaardigde de president van Guatemala, Alejandro Giammattei, het bevel uit naar aanleiding van de snel groeiende Covid-19-gevallen die ziekenhuizen in het hele land overweldigen. Hij legde nieuwe nationale beperkingen op tot tenminste 12-26 april, en deze nieuw opgelegde voorschriften beperken het openbaar vervoer en houden op met persoonlijke lessen, winkelen en eten.

Nog maar een paar weken geleden vierden we de duizenden warme maaltijden worden geserveerd elke dag in onze onlangs heropende voerprogramma's. We waren dankbaar om de gezichten van onze gesponsorde kinderen te zien terwijl we gebakken kip serveerden, Chiles-relleñosen andere heerlijke, voedzame maaltijden. Bid alsjeblieft met ons dat onze voedingsprogramma's binnenkort weer open mogen gaan.

Terwijl al onze medewerkers in Guatemala vanuit huis werken, onze kerken in Guatemala mogen open blijven. Onze kerken bieden eenmaal per week persoonlijke diensten aan.

Als we doorgaan met het vinden van nieuwe en creatieve manieren om 'de minste van deze' te dienen, beloof dan alstublieft om met ons en voor ons te bidden.

Ook stuur ons een aanmoedigingsbericht door contact met ons op te nemen via onze website. Bedankt aan iedereen die LWAAC trouw heeft gesteund tijdens deze pandemie. Uw vrijgevigheid is een licht en aanmoediging tijdens deze moeilijke tijden!