Door: Steve McDaniel, internationaal directeur

We kunnen onze trouwe supporters niet genoeg bedanken, en we willen vooral laten zien onze oprechte dankbaarheid voor onze kerkpartners. Uw vrijgevigheid en trouwe steun stellen ons in staat zorg voor een recordaantal arme kinderen in Guatemala en Albanië, zelfs midden in een wereldwijde pandemie.

Als aanvulling op onze zorg voor deze achtergestelde kinderen, onze ministry zorgt ook voor de "minste van deze" (Mattheüs 25:40) door te voorzien voedsel en andere levensondersteunende middelen voor weduwen en gehandicapten.

In een tijd waarin zoveel kerken en ministries worstelen met de gevolgen van de Covid-19-pandemie, zijn we nederig en dankbaar om het volgende lofrapport te delen:

  • Vorig jaar werden meer dan 11,000 zakken met voedsel geleverd aan de families van onze gesponsorde kinderen en anderen in nood.
  • In Albanië hebben we drie voedselprogramma's toegevoegd (wat ons op een totaal van zeven brengt) om honger te helpen bestrijden.
  • Onze kerken in Guatemala en Albanië groeien en delen de hoop van Jezus met meer mensen dan ooit tevoren.
  • Ons Blessing Field, dat voedzame verse producten levert, breidde zich uit in Guatemala met plannen om binnenkort een Blessing Field in Albanië te verbouwen.

Of uw kerk nu al met ons samenwerkt of hierin geïnteresseerd is, Ik zou persoonlijk graag de impact van willen delen Living Water Adopt-a-Child met jou. Overweeg om contact met mij op te nemen via telefoon of e-mail om een ​​persoonlijk bezoek of Zoom-videoconferentie te plannen. Neem contact op met + 1-469-416 (VS), +6961 502-4185 (Guatemala) of mcdaniel@lwaac.org.

Samen hebben we een enorme impact op het koninkrijk!

NEEM CONTACT OP MET ONZE INTERNATIONALE DIRECTEUR