Ondanks stijgende COVID-19-gevallen, Living Water Adopt-A-Child (LWAAC) blijft het evangelie delen en de allerarmsten in Albanië dienen. Onze kerken zijn sinds het late voorjaar open en bijna alle evangelisatie-activiteiten zijn hervat met maatregelen voor sociale afstand. Het organiseren van evenementen in kerken heeft ons geholpen de distributie van voedselpakketten te stroomlijnen en ons in staat te stellen meer tijd te besteden aan huisbezoeken, terwijl onze voedingsprogramma's gesloten blijven vanwege de huidige gezondheids- en veiligheidsproblemen.

Honger bestrijden in Albanië

De Heer blijft leiden onze ministry en ons creatieve manieren laten zien om tijdens deze crisis impact te hebben. Toen kerken eerder deze zomer hun deuren heropende, creëerde dit een nieuwe gelegenheid voor ons om voedselpakketten persoonlijk te verdelen na kerkelijke evenementen. Elk pakket bevat genoeg suiker, meel, rijst, wasmiddel en andere voedsel- en hygiëneproducten om gezinnen minstens een week mee te laten gaan.

In augustus hebben we meer dan duizend pakketten bezorgd aan Albanese kinderen in nood. Meer dan 200 van deze maaltijden gingen naar kinderen in Dunica, Kalivac en Trebinje die geen toegang hebben tot onze voedingsprogramma's. Ons team heeft het grootste deel van augustus besteed aan het dichten van deze kloof door een nieuw programma in Dunica te starten. Bij de eerste inspanningen zijn al bijna 20 kinderen van 3-11 jaar geregistreerd.

Vreugde, viering en doop

'Ik had nooit gedacht dat de dag zou komen dat de kerk zich zorgen zou maken dat ze haar ruimte niet zou vullen - niet iedereen uitnodigend, niet publiekelijk, plechtig de beslissingen verkondigen om Christus te volgen. Maar vanwege regelgeving moesten we echt berekenen hoeveel mensen we bij onze recente doop konden hebben. Maar ik weet dat het nog steeds een geschenk is. Toen dominee Lefter me drie maanden geleden vertelde dat we met de dooplessen moesten beginnen, zei ik 'ja' tegen hem, maar ik wist niet zeker of het zou gebeuren. Maar door de genade van God zagen we dat 6 van de 9 geregistreerde mensen in onze klas de kans kregen om in het openbaar hun geloof te belijden door ze onder te dompelen in het water. Wat een mooie dag. Wat een mooi moment! "

~ Erion Cuni, Senior Pastor, LWAAC Albanië

Huisbezoeken hervatten in dorpen

Onze LWAAC-zendelingen zijn weer begonnen met routinematige huisbezoeken aan arme dorpen in het hele land.

“In de dorpen ga ik verder met huisbezoeken - het bezoeken van gezinnen en weduwen. Het is goed om tijd met ze door te brengen, over God te vertellen en ze te zegenen met iets dat ze nodig hebben… zoals een nieuwe leesbril, met het juiste nummer. Deze dame was erg blij met een gebreide babydeken voor haar achterkleinzoon. "
~ Christiane Nötzoldt, Missionaris, LWAAC Albanië

 

We hebben je hulp nodig

LWAAC bedient momenteel meer dan 770 kinderen in heel Albanië. Bijna 70 van deze kinderen wachten nog op het levensveranderende geschenk van kindsponsoring. Jouw cadeau zal ons helpen te voorzien in voedzaam voedsel, essentiële medische en tandheelkundige zorg, en Christus centraal ministry aan kinderen die in armoede leven.

We zijn dankbaar voor uw voortdurende gebeden en financiële steun. Bedankt dat je ons hebt geholpen om de handen en voeten van Jezus te zijn voor de allerarmsten!

GEEF NU